РЕЗУЛТАТИ ЖИРИРАЊА ЗА 32. ИЗЛОЖБУ МАЛОГ ФОРМАТА

Дана 9. августа 2023. године у галерији Културног центра у Шапцу одржано је жирирање приспелих радова за 32. изложбу малог формата која ће бити отворена у галерији Културног центра у петак 18. августа 2023.године.

Жири који је радио у саставу: Вељко Ђурђевић, академски сликар из Београда, Сњежана Влатковић, графичарка из Београда и Соња Петровић Јагић, историчарка уметности из Шапца, прегледао је све приспеле радове на овогодишњи конкурс (226) и одабрао за излагање следеће ауторе :

1. Антонијевић Милица, Крагујевац

2. Абрамовић Ања, Земун

3. Анчевски Стефан, Куманово, Македонија

4. Батак Милена, Земун

5. Бурсаћ Јелена, Арадац

6. Бајуновић Александар, Бадовинци

7. Бурсаћ Светалана, Шабац

8. Богићевић Данијела, Београд

9. Бјелица Бојана, Бијељина, Република Српска

10. Бујишић Душан, Шабац

11. Већкалов Татјана, Нови Сад

12. Вечериновић Александар, Шабац

13. Васиљевић Мима Јасмина, Крагујевац

14. Вучковић Жарко, Горњи Милановац

15. Вучковић Вељко, Горњи Милановац

16. Војновић Михајло, Београд

17. Вујовић Силва, Београд

18. Гојковић Милован, Ваљево

19. Диана Моралес Галициа, Мексико

20. Димитријевић Јадранка, Сремска Митровица

21. Дух Александра, Земун

22. Дабановић Момчило, Нови Сад

23. Дејановић Татјана, Београд

24. Ђурковић Вера, Сремска Митровица

25. Ђурђевић Снежана, Поцерски Причиновић

26. Миломирка Петровић Ђокић, Београд

27. Ђурђевић Вељко, Београд

28. Ерцеговчевић Никша, Београд

29. Живановић Гордана, Крагујевац

30. Зорић Влада, Београд

31. Зорић Бранислава, Шабац

32. Јелена Јевтић Илић, Нови Сад

33. Јаковљевић Николина, Ваљево

34. Јеврић Мирјана, Бијељина, Република Српска

35. Јовановић Љиљана, Шабац

36. Јовановић Драган Риле, Шабац

37. Ковачевић Славомирка Цака, Београд

38. Кнежевић Олга, Нови Београд

39. Ковјенић Силвиа, Београд

40. Курузовић Александар, Београд

41. Кнежевић Момир, Крагујевац

42. Косанић Мира, Инђија

43. Лалић Бранка, Београд

44. Лукић Јевросима, Београд

45. Лукић Милоје, Шабац

46. Лукић Урош, Шабац

47. Лудошки Светислав, Зрењанин

48. Лукић Јелена, Београд

49. Марковић Драган Маркус, Шабац

50. Мишељић Јасмина, Београд

51. Мудрић Данијела- Врчин

52. Марковић Виолета, Пожаревац

53. Марковић Лазар, Нови Сад

54. Мартиновић Михајло, Београд

55. Мунижаба Мирослав, Сремска Митровица

56. Милошев Снежана, Београд

57. Манић Милан, Панчево

58. Марковић Весна, Београд

59. Душица Нешковић Маречић, Крагујевац

60. Манигода Гордана, Нови Сад

61. Мићић Младен, Бијељина, Република Српска

62. Николић Снежана, Београд

63. Новаковић Милан , Шабац

64. Новаковић Бојан, Нови Сад

65. Нишавић Ана, Београд

66. Надаждин Наташа, Београд

67. Новаковић Душан, Београд

68. Њаради Владо, Врбас

69. Обрадовић Зорица, Нови Београд

70. Прокић Бранка, Шабац

71. Поповић Јелена, Бијељина, Република Српска

72. Попетров Милош, Нови Сад

73. Петровић Звонко, Штитар

74. Павловић Никола, Београд

75. Парента Сузана, Београд

76. Перовић Александра, Нови Београд

77. Поповић Страхиња, Београд

78. Планојевић Зорица Кика, Шабац

79. Петровић Јелена, Београд

80. Панчић Мирјана, Ветерник

81. Петровић Стефан, Шабац

82. Радовановић Мирјана, Смедеревска Паланка

83. Рајовић Саша, Алексинац

84. Радованов Штефица, Сремска Митровица

85. Стаменовић Тијана, Београд

86. Станек Кристина, Земун

87. Стевановић Љиљана, Борча

88. Сувић Живка, Сремска Митровица

89. Лепосава Милошевић Сибиновић, Београд

90. Марија Сибиновић, Београд

91. Стаменковић Саша, Шабац

92. Степанов Милорад, Кикинда

93. Старчевић Нада, Стублине

94. Катарина Вулетић Свинарчук, Шабац

95. Тодоровић Предраг, Београд

96. Томашевић Мирјана, Београд

97. Трифуновић Бранислав, Лозница

98. Драган Р. Тодоровић, Крагујевац

99. Тијанић Мирјана, Ниш

100.Томић Александра Дада, Шабац

101. Тодић Ивана, Нови Београд

102.Ћулафић Јелица, Београд

103. Хорге Ногуез Херера, Мексико

104. Црномарковић Владимир, Ниш

105. Џиндо Ален, Сарајево, БИХ

106. Слободанка Ракић Шефер, Београд

  • 10 августа, 2023
  • 10:00